Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Soccerway
Soccerway
Fixtures
Competitions
Hazai klub
Premier League
Serie A
Primera División
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Championship
Serie A
View all
Nemzetközi klub
Európa
Champions League
Europa League
Super Cup
Ázsia
Champions League
AFC Cup
Dél-Amerika
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
View all
Válogatottak
Világbajnokság
Olympics
Európa-bajnokság
Copa America
Gold Cup
AFC Asian Cup
CAF Africa Cup of Nations
FIFA Confederations Cup
FIFA U20 World Cup
Euro U21 Champ
View all
Youth
Válogatottak
FIFA U20 World Cup
FIFA U17 World Cup
UEFA U21 Championship
UEFA U19 Championship
CONMEBOL U20
Club
U21 Premier League Division 1
Campionato Primavera 1
U19 Bundesliga
View all
Csapat
Club teams
Barcelona
Real Madrid
Manchester United
Arsenal
Liverpool
View all
Internazionale
Milan
Bayern München
Porto
Boca Juniors
Nemzeti
Spanyolország
Hollandia
Németország
Anglia
Brazil
View all
Argentina
Olaszország
Portugália
Franciaország
Oroszország
még több
FIFA Rankings
Eredmények
Játékosok
Points
Competitions
Hazai klub
Premier League
Serie A
Primera División
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Championship
Serie A
View all
Nemzetközi klub
Európa
Champions League
Europa League
Super Cup
Ázsia
Champions League
AFC Cup
Dél-Amerika
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
View all
Válogatottak
Világbajnokság
Olympics
Európa-bajnokság
Copa America
Gold Cup
AFC Asian Cup
CAF Africa Cup of Nations
FIFA Confederations Cup
FIFA U20 World Cup
Euro U21 Champ
View all
Youth
Válogatottak
FIFA U20 World Cup
FIFA U17 World Cup
UEFA U21 Championship
UEFA U19 Championship
CONMEBOL U20
Club
U21 Premier League Division 1
Campionato Primavera 1
U19 Bundesliga
View all
Csapat
Játékosok
Points
Népszerű
Premier League
Bundesliga
Serie A
Primera División
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Premier League
Primeira Liga
Premiership
First Division A
Bajnokok Ligája
Európa Liga
UEFA World Cup Qualifiers
Hazai klub
Afganisztán
Albánia
Algéria
Amerikai Egyesült Államok
Andorra
Anglia
Angola
Antigua és Barbuda
Argentína
Aruba
Ausztrália
Ausztria
Azerbajdzsán
Bahrein
Banglades
Barbados
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bhután
Bolívia
Bosznia-Hercegovina
Botswana
Brazília
Brit Virgin-szigetek
Brunei Darussalam
Bulgária
Burkina Faso
Burundi
Chile
Ciprus
Cook-szigetek
Costa Rica
Csád
Cseh Köztársaság
Curaçao
Dánia
Dél-Afrika
Dél-Korea
Dominikai Köztársaság
Dzsibuti
Ecuador
Egyesült Arab Emírségek
Egyiptom
El Salvador
Elefántcsontpart
Észak-Írország
Észtország
Etiópia
Fehéroroszország
Feröer-szigetek
Fidzsi-szigetek
Finnország
Francia Guyana
Franciaország
Fülöp-szigetek
Gabon
Gambia
Ghána
Gibraltár
Görögország
Grenada
Grúzia
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guinea
Guyana
Haiti
Hollandia
Honduras
Hongkong
Horvátország
India
Indonézia
Irak
Irán
Írország
Izland
Izrael
Jamaica
Japán
Jemen
Jordánia
Kajmán-szigetek
Kambodzsa
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahsztán
Kenya
Kína
Kirgizisztán
Kolumbia
Kongó
Kongói Demokratikus Köztársaság
Koszovó
Kuba
Kuvait
Laosz
Lengyelország
Lesotho
Lettország
Libanon
Libéria
Líbia
Liechtenstein
Litvánia
Luxemburg
Macedónia
Madagaszkár
Magyarország
Makaó
Malajzia
Malawi
Maldív-szigetek
Mali
Málta
Marokkó
Martinique
Mauritánia
Mauritius
Mexikó
Mianmar
Moldova
Mongólia
Montenegró
Mozambik
Németország
Nepál
Nicaragua
Niger
Nigéria
Norvégia
Olaszország
Omán
Örményország
Oroszország
Pakisztán
Palesztina
Panama
Pápua Új-Guinea
Paraguay
Peru
Portugália
Puerto Rico
Réunion
Románia
Ruanda
Salamon-szigetek
San Marino
São Tomé és Príncipe
Sierra Leone
Skócia
Spanyolország
Srí Lanka
St. Kitts és Nevis
Suriname
Svájc
Svédország
Szamoa
Szaúd-Arábia
Szenegál
Szerbia
Szerbia és Montenegró
Szingapúr
Szíria
Szlovákia
Szlovénia
Szomália
Szudán
Szváziföld
Tádzsikisztán
Tahiti
Tajpej
Tanzánia
Thaiföld
Togo
Törökország
Trinidad és Tobago
Tunézia
Türkmenisztán
Turks- és Caicos-szigetek
Uganda
Új-Kaledónia
Új-Zéland
Ukrajna
Uruguay
Üzbegisztán
Venezuela
Vietnam
Wales
Zambia
Zimbabwe
Zöld-foki-szigetek
Nemzetközi klub
CAF Champions League
CAF Confederation Cup
CAF Super Cup
African Football League
CAF Women's Champions League
CECAFA Club Cup
SportPesa Super Cup
AFC Champions League
AFC Cup
GCC Champions League
UAE-Qatar Super Shield
Qatar-UAE Super Cup
AFC Women's Club Championship
Suramadu Super Cup
AFC President's Cup
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
CONMEBOL Recopa
CONMEBOL Libertadores U20
CONMEBOL Libertadores Femenina
Cuadrangular Internacional - Copa 45 Anos
Cuadrangular Vina del Mar
Concacaf Champions Cup
Leagues Cup
Leagues Cup 2019-2022
Concacaf Central American Cup
Concacaf Caribbean Cup
Concacaf Caribbean Club Shield
Concacaf League Play-off
Campeones Cup
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
Concacaf League
Cup Winners Cup
Giants Cup
Super Liga
UNCAF Clubs Cup
Bajnokok Ligája
Európa Liga
UEFA Europa Conference League
UEFA Super Cup
Algarve Football Cup
Premier League International Cup
UEFA Youth League
UEFA Women's Champions League
Baltic Women's League
United by Women's Football
CEE Cup
Trofeo Angelo Dossena
FNL Cup
UEFA Intertoto Cup
The NextGen Series
Setanta Cup
Baltic League
Baltic Champions Cup
Livonia Cup
Livonian Winter League
Scandinavian Royal League
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
OFC Champions League
FIFA Club World Cup
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Club Friendlies
Hybrid Friendlies
Arab Club Champions Cup
Arena Cup
Medulin Cup
Audi Cup
Copa EuroAmericana
Emirates Cup
Sydney Super Cup
Queensland Champions Cup
Florida Cup
Inter Continental Cup
International Champions Cup
Istria Winter Cup
J.League Asia Challenge
J.League World Challenge
A-Leagues All Stars Men
A-Leagues All Stars Women
Pan-Pacific Championship
Premier League Asia Trophy
Premier League Summer Series
Supercopa Euroamericana
J.League Cup / Copa Sudamericana Championship
The Atlantic Cup
Winter Cup
World Pro Soccer Classic
Olympics Intercontinental Play-offs Women
Lunar New Year Cup
Copa Mitad del Mundo
U23 Club Friendlies
U21 Club Friendlies
U20 Club Friendlies
U19 Club Friendlies
U18 Club Friendlies
U17 Club Friendlies
U16 Club Friendlies
U15 Club Friendlies
U20 Intercontinental Cup
Youth Viareggio Cup
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Alkass International Cup
Copa Ibérica
Copa RS U20
Women's International Champions Cup
Youth Club Friendlies
Nemzeti
CAF Africa Cup of Nations
Africa Cup of Nations Qualification
CAF World Cup Qualifiers
CAF African Nations Championship
African Nations Championship Qualification
WAFU Cup of Nations
African Games
CAF U23 Cup of Nations
Africa U23 Cup of Nations Qualification
Africa U20 Cup of Nations
Africa U20 Cup of Nations Qualification
CAF U17 Cup of Nations
Africa U17 Cup of Nations Qualification
CAF Women's Africa Cup of Nations
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
CECAFA Senior Challenge Cup
CECAFA U20 Championship
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Cup
COSAFA U20 Championship
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Nile Basin Tournament
AFC Asian Cup
Asian Cup Qualification
AFC World Cup Qualifiers
Asian Games
AFF Championship
AFF Championship Qualification
SAFF Championship
WAFF Championship
CAFA Nations Cup
EAFF E-1 Football Championship
EAFF Football Championship Qualification
AFC Solidarity Cup
Gulf Cup of Nations
AFC U23 Asian Cup
AFC U23 Asian Cup Qualification
WAFF Championship U23
Gulf Olympic Teams Cup
Southeast Asian Games
AFC U22 Championship
AFF U23 Championship
AFC U20 Asian Cup
Hassanal Bolkiah Trophy
AFC U20 Asian Cup Qualification
AFC U19 Championship
AFC U19 Championship Qualification
AFF U19 Championship
SAFF U20 Championship
SAFF U19 Championship
AFC U17 Asian Cup
Gulf Cup U17
AFC U17 Asian Cup Qualification
AFC U16 Championship
AFC U16 Championship Qualification
AFF U16 Championship
AFC Women's Asian Cup
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Women's Asian Games
Southeast Asian Games Women
EAFF E-1 Football Championship Women
EAFF Football Championship Women Qualification
AFF Women's Championship
SAFF Women's Championship
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
M-150 Cup U23
Merlion Cup U22
Airmarine Cup
East Asian Games
Vietnamese International U21 Championship
Women's East Asian Games
AFC Challenge Cup
Nehru Cup
Copa America
CONMEBOL World Cup Qualifiers
CONMEBOL Pre-Olympic Tournament
CONMEBOL U20
CONMEBOL U17
South American Youth Games
CONMEBOL Copa America Femenina
South American Women's Games
CONMEBOL U20 Femenino
CONMEBOL U17 Femenino
Concacaf Gold Cup
Concacaf Gold Cup Qualification
Concacaf World Cup Qualifiers
Concacaf Nations League
Concacaf Nations League Qualification
Copa Centroamericana
Caribbean Cup
Caribbean Cup Qualification
Concacaf Confederations Cup Play-off
Olympic Qualifying Concacaf
CA Games
Concacaf U20
Concacaf U20 Qualification
Concacaf U17
Concacaf U17 Qualification
Concacaf Women's World Cup Qualifiers
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
Concacaf Women's U20
Concacaf Women's U20 Qualification
Concacaf Women's U17
Concacaf Women's U17 Qualification
Concacaf Nations Cup
Concacaf Women’s Olympic Qualifying
Copa America Qualification
Pre-Concacaf Championships
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
Európa-bajnokság
Európa-bajnokság selejtező
UEFA World Cup Qualifiers
UEFA Nations League
Baltic Cup
UEFA U21 Championship
UEFA U21 Championship Qualification
UEFA U19 Championship
UEFA U19 Championship Qualification
UEFA U17 Championship
UEFA U17 Championship Qualification
U20 Elite League
Lobanovsky Memorial U21
UEFA Women's Championship
UEFA Women's Championship Qualification
Women's WC Qualification Europe
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
UEFA U19 Championship Women
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA U17 Championship Women
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Latvian Federation Cup
Torneio Internacional Algarve U17
Centenary Shield U18 Schoolboys
Nations Cup
OFC Nations Cup
OFC World Cup Qualifiers
Pacific Games
Olympic Qualifying Oceania
OFC U20 Championship
OFC U19 Championship
OFC U19 Championship Qualification
OFC U16 Championship
OFC U16 Championship Qualification
Women's WC Qualification Oceania
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
OFC U17 Championship
Világbajnokság
FIFA Confederations Cup
Olympics
WC Qualification Intercontinental Play-offs
Olympics Intercontinental Play-offs
Barátságos meccsek
Non-FIFA Friendlies
Arab Cup
Arab Cup Qualification
Pan Arab Games
CONMEBOL/UEFA Finalissima
Kirin Cup
China Cup
Arnold Clark Cup
Intercontinental Cup
King's Cup
FIFA U20 World Cup
FIFA U17 World Cup
U23 National Team Friendlies
U22 National Team Friendlies
U21 National Team Friendlies
U20 National Team Friendlies
U19 National Team Friendlies
U18 National Team Friendlies
U17 National Team Friendlies
U16 National Team Friendlies
U15 National Team Friendlies
Tournoi Maurice Revello
COTIF Tournament
Mediterranean Games
Pan American Games
Islamic Solidarity Games
CAC Games
Granatkin Memorial
Tournoi U20 4 Nations
U20 Arab Championship
U17 Arab Championship
Bolivarian Games Men
FIFA Women's World Cup
Olympics Women
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Friendlies Women
Algarve Cup
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
FIFA U20 Women's World Cup
FIFA U17 Women's World Cup
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Bangabandhu Gold Cup
Yongchuan Tournament
Helsingborg vs. Helsingør
1 - 2
Összegzés
Eredmények
Stadion
Sarpsborg 08 vs. Lokomotiv Moskva
Lviv vs. Vendsyssel
Chayka vs. Akhmat Grozny
Levski Sofia vs. Tsarsko selo
GIF Sundsvall vs. Östersunds FK
Brøndby vs. Hvidovre
Chayka vs. Akhmat Grozny
Tom Tomsk vs. Aktobe
Lviv vs. Turan Turkistan
Shakhtar Donetsk vs. Mariupol'
Dynamo Kyiv vs. Kairat
Vendsyssel vs. Dinamo Moskva
Sarpsborg 08 vs. Krasnodar
Molde vs. Rostov
Roskilde vs. Helsingør
Läänemaa JK vs. Trans
Nashville SC vs. Cincinnati
Ullensaker / Kisa vs. Asker
Heimerdingen vs. Sonnenhof Großaspach
Los Angeles vs. DC United
Zorya vs. Železničar Pančevo
Sochi vs. Dinamo Minsk
Příbram vs. Sparta Praha II
Volna vs. Ruh Brest
Triglav vs. Podbeskidzie
Bohemians 1905 vs. Varnsdorf
Arka Gdynia vs. Chojniczanka Chojnice
Baltika vs. Nizhny Novgorod
Puszcza Niepołomice vs. Łagów
Khimki vs. Navbahor
Akron vs. Sogdiana
Real Murcia vs. CSKA Moskva
Ural vs. Riga
Zorya vs. Bunyodkor
Kryvbas KR vs. Inhulets'
Ørn Horten vs. IF Fram
Dallas vs. Chicago Fire
Raufoss vs. HamKam
Spjelkavik vs. Brattvåg
Hannover 96 II vs. Gifhorn
Esbjerg vs. Aarhus Fremad
Jeddeloh vs. Atlas Delmenhorst
Toronto vs. Houston Dynamo
Molde II vs. Træff
Indy Eleven vs. Detroit City
Heimstetten vs. 1860 München II
Raufoss vs. Eidsvold
Pittsburgh Riverhounds vs. Loudoun United
Orlando City vs. Miami
FCI Levadia vs. Spartak Moskva II
Vancouver Whitecaps vs. LA Galaxy
Real Salt Lake vs. Minnesota United
Austin vs. Atlas
Oakland Roots vs. SJ Earthquakes
Portland Timbers vs. Viking
Dinamo Moskva vs. FCI Levadia
Alaniya Vladikavkaz vs. Dinamo Moskva
Olimp-Dolgoprudny vs. Neftekhimik
Minsk vs. Dnepr Mogilev
Chornomorets vs. Dordoi Bishkek
Rubin Kazan vs. Dinamo Moskva
Rīgas FS vs. Alaniya Vladikavkaz
FCI Levadia vs. Kolos Kovalivka
Olimp-Dolgoprudny vs. Abdysh-Ata
Spartak Moskva II vs. Buchbach
SKA Khabarovsk vs. Taraz
Ufa vs. Torpedo Moskva
Tom Tomsk vs. Neftchi
Sandnes Ulf vs. Viking
Staal Jørpeland vs. Egersund
Thisted vs. Nørresundby
Colorado Springs vs. FC Tulsa
Sochi vs. Kairat
Tekstilshchik vs. Akzhayik
Veles vs. Yenisey
Widzew Łódź vs. Inhulets'
Podbeskidzie vs. Gorica
Pogoń Szczecin vs. Opava
Górnik Polkowice vs. Polonia Bytom
Rosenborg vs. Flora
Sandefjord vs. Mjøndalen
Odra Opole vs. Bełchatów
Lillestrøm vs. HamKam
Metallurg Lipetsk vs. Tekstilshchik
Odd vs. Jerv
Sogndal vs. Strømsgodset
Oulu vs. Haka
Shakhtar Donetsk vs. Astana
Krasnodar II vs. Chayka
KAMAZ vs. Okzhetpes
Yenisey vs. Kuban Krasnodar
Kristiansund vs. Stabæk
Ranheim vs. Stjørdals-Blink
Nashville SC vs. Philadelphia Union
Spartak Moskva vs. Neftekhimik
Arendal vs. Mandalskameratene
Chrobry Głogów vs. Lechia Zielona Góra
Levanger vs. Nardo
Buch vs. Greuther Fürth II
Notodden vs. Pors Grenland
Aalen vs. Eichstätt
Orlando City vs. Cincinnati
SJ Earthquakes vs. Sacramento Republic
Akhmat Grozny vs. Volgar Astrakhan
Energetik-BGU vs. Arsenal
Energetik-BGU vs. ML Vitebsk
Arsenal Tula vs. Orenburg
Isloch vs. Torpedo BelAZ
Varnsdorf vs. Slovan Liberec II
Líšeň vs. Slovan Rosice
Písek vs. Sparta Praha II
Tychy vs. Třinec
Zbrojovka Brno vs. Petržalka
Vyškov vs. Uničov
Viktoria Plzeň II vs. Ústí nad Labem
Admira Praha vs. Chrudim
Vlašim vs. Příbram
Táborsko vs. Viktoria Žižkov
Hvidovre vs. Hillerød
Zagłębie Lubin vs. Chrobry Głogów
Middelfart vs. VSK Århus
Jastrzębie vs. Goczałkowice Zdrój
Puszcza Niepołomice vs. Stal Rzeszów
Frem vs. FA 2000
Korona Kielce vs. Zagłębie Sosnowiec
Sandecja Nowy Sącz vs. Stal Stalowa Wola
Stomil Olsztyn vs. Chojniczanka Chojnice
Odra Opole vs. GKS Katowice
Chlumec nad Cidlinou vs. Dukla Praha
Horsens vs. Fredericia
HB Køge vs. Lyngby
Spartak Moskva vs. Shakhter Karagandy
Ullern vs. Kjelsås
BATE vs. Shakhtyor Soligorsk II
Hannover 96 II vs. HSC Hannover
Tychy vs. Hutnik Kraków
Miedź Legnica vs. Kalisz
Resovia Rzeszów vs. FC Košice
Jeddeloh vs. Oberneuland
VfL Oldenburg vs. Atlas Delmenhorst
Moss vs. Frigg
Ørn Horten vs. Hønefoss
Vanløse vs. HIK
Strømmen vs. Ullensaker / Kisa
Herlev vs. AB
Nürnberg II vs. Aalen
Schweinfurt vs. Aubstadt
Heimstetten vs. Pipinsried
FT Braunschweig vs. Borussia Hildesheim
Esbjerg vs. Hobro
Sarpsborg 08 vs. Fredrikstad
Helsingborg vs. Helsingør
Isloch vs. Torpedo BelAZ
Minai vs. Sogdiana
Dinamo Brest vs. Slavia
ŁKS Łódź vs. Pogoń Grod. Mazowiecki
Jönköpings Södra vs. Norrby
AFC Eskilstuna vs. Dalkurd
Fakel vs. Dinamo Minsk
Jönköpings Södra vs. Landvetter IS
Shakhtar Donetsk vs. Riga
Dynamo Kyiv vs. Pakhtakor
Mariupol' vs. Karpaty Lviv
Korona Kielce vs. Zagłębie Sosnowiec
Khimki vs. Krylya Sovetov
Tom Tomsk vs. Navbahor
Rukh Vynnyky vs. Bunyodkor
Start vs. Bryne
Västerås SK vs. Vasalund
Paide vs. Metta
Brann vs. Haugesund
Fyllingsdalen vs. Øygarden
Molde vs. Lokomotiv Moskva
Sand vs. Schweinfurt
Ruch Chorzów vs. SKRA Częstochowa
Chicago Fire vs. Austin
Orlando City vs. Tampa Bay Rowdies
Indy Eleven vs. Sporting KC II
Los Angeles vs. New York RB
Toronto vs. Sporting KC
Minnesota United vs. Viking
Rubin Kazan vs. Astana
Las Vegas Lights vs. Ventura County
Dallas vs. Houston Dynamo
Portland Timbers vs. Real Salt Lake
Phoenix Rising vs. Louisville City
San Diego Loyal vs. Tijuana
Akron vs. Valmiera
Olimp-Dolgoprudny vs. Dinamo Moskva II
Torpedo Moskva vs. Aksu
Neman Grodno vs. Slutsk
Vitebsk vs. Luki-Energiya
LA Galaxy vs. DC United
JIPPO vs. PEPO
Minsk vs. Ruh Brest
CSKA Moskva vs. Rubin Kazan
Minai vs. Ahrobiznes Volochysk
Orenburg vs. Valmiera
Shakhtyor Soligorsk vs. Belshina
Olimp-Dolgoprudny vs. Andijan
Ufa vs. Baltika
Fredrikstad II vs. Kvik Halden
Raufoss vs. KFUM
Vitebsk vs. Gomel
Birmingham City vs. Atlanta United
Krasnodar vs. Rostov
Desna vs. Kryvbas KR
Gefle vs. Östersunds FK
Skive vs. Vendsyssel
Dynamo Kyiv vs. Rīgas FS
Landvetter IS vs. Örgryte
Sandnes Ulf vs. Vard
Energetik-BGU vs. BATE
Dukla Praha vs. Bohemians 1905
Nõmme Kalju vs. Tartu Welco
Slovan Liberec vs. Viktoria Žižkov
AIK vs. Sandviken
Landskrona vs. Lund
IFK Göteborg vs. Utsikten
Pittsburgh Riverhounds vs. Indy Eleven
Buchbach vs. Hankofen-Hailing
Világ
Club Friendlies
2022
Club Friendlies 1
Club Friendlies 2
Club Friendlies 3
Club Friendlies 4
Világbajnokság
FIFA Confederations Cup
Olympics
WC Qualification Intercontinental Play-offs
Olympics Intercontinental Play-offs
Barátságos meccsek
Non-FIFA Friendlies
Arab Cup
Arab Cup Qualification
Pan Arab Games
CONMEBOL/UEFA Finalissima
Kirin Cup
China Cup
Arnold Clark Cup
FIFA Club World Cup
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Club Friendlies
Hybrid Friendlies
Other Competition Matches
Arab Club Champions Cup
Arena Cup
Medulin Cup
Audi Cup
Copa EuroAmericana
Emirates Cup
Sydney Super Cup
Queensland Champions Cup
Florida Cup
Inter Continental Cup
International Champions Cup
Istria Winter Cup
J.League Asia Challenge
J.League World Challenge
MLS All-Star
A-Leagues All Stars Men
A-Leagues All Stars Women
Pan-Pacific Championship
Premier League Asia Trophy
Premier League Summer Series
Supercopa Euroamericana
J.League Cup / Copa Sudamericana Championship
The Atlantic Cup
Trofeo Joan Gamper
Winter Cup
World Pro Soccer Classic
Intercontinental Cup
Olympics Intercontinental Play-offs Women
King's Cup
Lunar New Year Cup
FIFA U20 World Cup
FIFA U17 World Cup
U23 National Team Friendlies
U22 National Team Friendlies
U21 National Team Friendlies
U20 National Team Friendlies
U19 National Team Friendlies
U18 National Team Friendlies
U17 National Team Friendlies
U16 National Team Friendlies
U15 National Team Friendlies
Tournoi Maurice Revello
COTIF Tournament
Mediterranean Games
Pan American Games
Islamic Solidarity Games
CAC Games
Copa Mitad del Mundo
Granatkin Memorial
Tournoi U20 4 Nations
U20 Arab Championship
U17 Arab Championship
Bolivarian Games Men
U23 Club Friendlies
U21 Club Friendlies
U20 Club Friendlies
U19 Club Friendlies
U18 Club Friendlies
U17 Club Friendlies
U16 Club Friendlies
U15 Club Friendlies
U20 Intercontinental Cup
Youth Viareggio Cup
Other Competition Matches Youth
FIFA Women's World Cup
Olympics Women
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Friendlies Women
Algarve Cup
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
KAIF Trophy
Istria Women's Cup
Kubanskaya Vesna U19
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Club Friendlies Women
Trofeo Ramon de Carranza
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
FIFA U20 Women's World Cup
FIFA U17 Women's World Cup
Youth Friendlies Women
U21 National Team Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Copa RS U20
Youth Club Friendlies
Other Competition Matches Women
Yongchuan Tournament
Aphrodite Cup
Women's International Champions Cup
Bangabandhu Gold Cup
Copa Ibérica
ICC Futures Boys
ICC Futures Girls
Alkass International Cup
INFO
Helsingborg
D
D
W
W
W
FT
1 - 2
Helsingør
D
D
L
L
D
19/02/2022
Club Friendlies
KO
14:00
Stadion
Olympiafältet Plan 10 (Helsingborg)
Excitement Index
Helsingborg mérkőzései
Mérkőzés:
Mind
Superettan
Svenska Cupen
Club Friendlies
Megmutat:
Mind
Hazai pályán
Idegenben
« előző
következő »
Dátum
Mérkőzés
Outcome
Home team
Score/Time
Away team
16/03/24
CLF
Helsingborg
2 - 1
Falkenberg
23/03/24
CLF
Helsingborg
2 - 0
Örgryte
01/04/24
SUP
Gefle
2 - 3
Helsingborg
View events
09/04/24
SUP
Helsingborg
1 - 1
Brage
View events
14/04/24
SUP
Helsingborg
1 - 1
Utsikten
View events
23/04/24
SUP
Degerfors
19 : 00
Helsingborg
28/04/24
SUP
Helsingborg
13 : 00
Östersunds FK
07/05/24
SUP
Örgryte
19 : 00
Helsingborg
12/05/24
SUP
Helsingborg
15 : 00
Sandviken
17/05/24
SUP
Trelleborg
19 : 00
Helsingborg
Helsingør mérkőzései
Mérkőzés:
Mind
1. Division
DBU Pokalen
Club Friendlies
Megmutat:
Mind
Hazai pályán
Idegenben
« előző
következő »
Dátum
Mérkőzés
Outcome
Home team
Score/Time
Away team
08/03/24
1.D
Helsingør
1 - 1
Kolding
View events
16/03/24
1.D
SønderjyskE
2 - 0
Helsingør
View events
31/03/24
1.D
Helsingør
1 - 3
Næstved
View events
05/04/24
1.D
B 93
2 - 2
Helsingør
View events
13/04/24
1.D
Helsingør
2 - 2
Hillerød
View events
19/04/24
1.D
Horsens
19 : 00
Helsingør
28/04/24
1.D
Helsingør
14 : 00
HB Køge
05/05/24
1.D
Helsingør
14 : 00
Horsens
10/05/24
1.D
Hillerød
19 : 00
Helsingør
20/05/24
1.D
HB Køge
15 : 00
Helsingør
Superettan Tabella
#
Csapat
LM
KÜ
P
4
GIF Sundsvall
3
+1
6
5
Degerfors
3
+2
5
6
Helsingborg
3
+1
5
7
Utsikten
3
+1
5
8
Oddevold
3
+0
4
1. Division Tabella
#
Csapat
LM
KÜ
P
2
Horsens
25
-9
31
3
B 93
25
-17
29
4
HB Køge
25
-20
24
5
Næstved
25
-16
20
6
Helsingør
25
-25
14
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.