Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Soccerway
Soccerway
Fixtures
Competitions
Hazai klub
Premier League
Serie A
Primera División
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Championship
Serie A
View all
Nemzetközi klub
Európa
Champions League
Europa League
Super Cup
Ázsia
Champions League
AFC Cup
Dél-Amerika
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
View all
Válogatottak
Világbajnokság
Olympics
Európa-bajnokság
Copa America
Gold Cup
AFC Asian Cup
CAF Africa Cup of Nations
FIFA Confederations Cup
FIFA U20 World Cup
Euro U21 Champ
View all
Youth
Válogatottak
FIFA U20 World Cup
FIFA U17 World Cup
UEFA U21 Championship
UEFA U19 Championship
CONMEBOL U20
Club
U21 Premier League Division 1
Campionato Primavera 1
U19 Bundesliga
View all
Csapat
Club teams
Barcelona
Real Madrid
Manchester United
Arsenal
Liverpool
View all
Internazionale
Milan
Bayern München
Porto
Boca Juniors
Nemzeti
Spanyolország
Hollandia
Németország
Anglia
Brazil
View all
Argentina
Olaszország
Portugália
Franciaország
Oroszország
még több
FIFA Rankings
Eredmények
Játékosok
Points
Competitions
Hazai klub
Premier League
Serie A
Primera División
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Championship
Serie A
View all
Nemzetközi klub
Európa
Champions League
Europa League
Super Cup
Ázsia
Champions League
AFC Cup
Dél-Amerika
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
View all
Válogatottak
Világbajnokság
Olympics
Európa-bajnokság
Copa America
Gold Cup
AFC Asian Cup
CAF Africa Cup of Nations
FIFA Confederations Cup
FIFA U20 World Cup
Euro U21 Champ
View all
Youth
Válogatottak
FIFA U20 World Cup
FIFA U17 World Cup
UEFA U21 Championship
UEFA U19 Championship
CONMEBOL U20
Club
U21 Premier League Division 1
Campionato Primavera 1
U19 Bundesliga
View all
Csapat
Játékosok
Points
Népszerű
Premier League
Bundesliga
Serie A
Primera División
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Premier League
Primeira Liga
Premiership
First Division A
Bajnokok Ligája
Európa Liga
UEFA World Cup Qualifiers
Hazai klub
Afganisztán
Albánia
Algéria
Amerikai Egyesült Államok
Andorra
Anglia
Angola
Antigua és Barbuda
Argentína
Aruba
Ausztrália
Ausztria
Azerbajdzsán
Bahrein
Banglades
Barbados
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bhután
Bolívia
Bosznia-Hercegovina
Botswana
Brazília
Brit Virgin-szigetek
Brunei Darussalam
Bulgária
Burkina Faso
Burundi
Chile
Ciprus
Cook-szigetek
Costa Rica
Csád
Cseh Köztársaság
Curaçao
Dánia
Dél-Afrika
Dél-Korea
Dominikai Köztársaság
Dzsibuti
Ecuador
Egyesült Arab Emírségek
Egyiptom
El Salvador
Elefántcsontpart
Észak-Írország
Észtország
Etiópia
Fehéroroszország
Feröer-szigetek
Fidzsi-szigetek
Finnország
Francia Guyana
Franciaország
Fülöp-szigetek
Gabon
Gambia
Ghána
Gibraltár
Görögország
Grenada
Grúzia
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guinea
Guyana
Haiti
Hollandia
Honduras
Hongkong
Horvátország
India
Indonézia
Irak
Irán
Írország
Izland
Izrael
Jamaica
Japán
Jemen
Jordánia
Kajmán-szigetek
Kambodzsa
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahsztán
Kenya
Kína
Kirgizisztán
Kolumbia
Kongó
Kongói Demokratikus Köztársaság
Koszovó
Kuba
Kuvait
Laosz
Lengyelország
Lesotho
Lettország
Libanon
Libéria
Líbia
Liechtenstein
Litvánia
Luxemburg
Macedónia
Madagaszkár
Magyarország
Makaó
Malajzia
Malawi
Maldív-szigetek
Mali
Málta
Marokkó
Martinique
Mauritánia
Mauritius
Mexikó
Mianmar
Moldova
Mongólia
Montenegró
Mozambik
Németország
Nepál
Nicaragua
Niger
Nigéria
Norvégia
Olaszország
Omán
Örményország
Oroszország
Pakisztán
Palesztina
Panama
Pápua Új-Guinea
Paraguay
Peru
Portugália
Puerto Rico
Réunion
Románia
Ruanda
Salamon-szigetek
San Marino
São Tomé és Príncipe
Sierra Leone
Skócia
Spanyolország
Srí Lanka
St. Kitts és Nevis
Suriname
Svájc
Svédország
Szamoa
Szaúd-Arábia
Szenegál
Szerbia
Szerbia és Montenegró
Szingapúr
Szíria
Szlovákia
Szlovénia
Szomália
Szudán
Szváziföld
Tádzsikisztán
Tahiti
Tajpej
Tanzánia
Thaiföld
Togo
Törökország
Trinidad és Tobago
Tunézia
Türkmenisztán
Turks- és Caicos-szigetek
Uganda
Új-Kaledónia
Új-Zéland
Ukrajna
Uruguay
Üzbegisztán
Venezuela
Vietnam
Wales
Zambia
Zimbabwe
Zöld-foki-szigetek
Nemzetközi klub
CAF Champions League
CAF Confederation Cup
CAF Super Cup
African Football League
CAF Women's Champions League
CECAFA Club Cup
SportPesa Super Cup
AFC Champions League
AFC Cup
GCC Champions League
UAE-Qatar Super Shield
Qatar-UAE Super Cup
ASEAN Club Championship
AFC Women's Club Championship
Suramadu Super Cup
AFC President's Cup
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
CONMEBOL Recopa
CONMEBOL Libertadores U20
CONMEBOL Libertadores Femenina
Cuadrangular Internacional - Copa 45 Anos
Cuadrangular Vina del Mar
Concacaf Champions Cup
Leagues Cup
Leagues Cup 2019-2022
Concacaf Central American Cup
Concacaf Caribbean Cup
Concacaf Caribbean Club Shield
Concacaf League Play-off
Campeones Cup
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
Concacaf League
Cup Winners Cup
Giants Cup
Super Liga
UNCAF Clubs Cup
Bajnokok Ligája
Európa Liga
UEFA Europa Conference League
UEFA Super Cup
Algarve Football Cup
Premier League International Cup
UEFA Youth League
UEFA Women's Champions League
Baltic Women's League
United by Women's Football
CEE Cup
Trofeo Angelo Dossena
FNL Cup
UEFA Intertoto Cup
The NextGen Series
Setanta Cup
Baltic League
Baltic Champions Cup
Livonia Cup
Livonian Winter League
Scandinavian Royal League
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
OFC Champions League
FIFA Club World Cup
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Club Friendlies
Hybrid Friendlies
Arab Club Champions Cup
Arena Cup
Medulin Cup
Audi Cup
Copa EuroAmericana
Emirates Cup
Sydney Super Cup
Queensland Champions Cup
Florida Cup
Inter Continental Cup
International Champions Cup
Istria Winter Cup
J.League Asia Challenge
J.League World Challenge
A-Leagues All Stars Men
A-Leagues All Stars Women
Pan-Pacific Championship
Premier League Asia Trophy
Premier League Summer Series
Supercopa Euroamericana
J.League Cup / Copa Sudamericana Championship
The Atlantic Cup
Winter Cup
World Pro Soccer Classic
Olympics Intercontinental Play-offs Women
Lunar New Year Cup
Copa Mitad del Mundo
U23 Club Friendlies
U21 Club Friendlies
U20 Club Friendlies
U19 Club Friendlies
U18 Club Friendlies
U17 Club Friendlies
U16 Club Friendlies
U15 Club Friendlies
U20 Intercontinental Cup
Youth Viareggio Cup
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Alkass International Cup
Copa Ibérica
Copa RS U20
Women's International Champions Cup
Youth Club Friendlies
Nemzeti
CAF Africa Cup of Nations
Africa Cup of Nations Qualification
CAF World Cup Qualifiers
CAF African Nations Championship
African Nations Championship Qualification
WAFU Cup of Nations
African Games
CAF U23 Cup of Nations
Africa U23 Cup of Nations Qualification
Africa U20 Cup of Nations
Africa U20 Cup of Nations Qualification
CAF U17 Cup of Nations
Africa U17 Cup of Nations Qualification
CAF Women's Africa Cup of Nations
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
CECAFA Senior Challenge Cup
CECAFA U20 Championship
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Cup
COSAFA U20 Championship
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Nile Basin Tournament
AFC Asian Cup
Asian Cup Qualification
AFC World Cup Qualifiers
Asian Games
AFF Championship
AFF Championship Qualification
SAFF Championship
WAFF Championship
CAFA Nations Cup
EAFF E-1 Football Championship
EAFF Football Championship Qualification
AFC Solidarity Cup
Gulf Cup of Nations
AFC U23 Asian Cup
AFC U23 Asian Cup Qualification
WAFF Championship U23
Gulf Olympic Teams Cup
Southeast Asian Games
AFC U22 Championship
AFF U23 Championship
AFC U20 Asian Cup
Hassanal Bolkiah Trophy
AFC U20 Asian Cup Qualification
AFC U19 Championship
AFC U19 Championship Qualification
AFF U19 Championship
SAFF U20 Championship
SAFF U19 Championship
AFC U17 Asian Cup
Gulf Cup U17
AFC U17 Asian Cup Qualification
AFC U16 Championship
AFC U16 Championship Qualification
AFF U16 Championship
AFC Women's Asian Cup
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Women's Asian Games
Southeast Asian Games Women
EAFF E-1 Football Championship Women
EAFF Football Championship Women Qualification
AFF Women's Championship
SAFF Women's Championship
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
M-150 Cup U23
Merlion Cup U22
Airmarine Cup
East Asian Games
Vietnamese International U21 Championship
Women's East Asian Games
AFC Challenge Cup
Nehru Cup
Copa America
CONMEBOL World Cup Qualifiers
CONMEBOL Pre-Olympic Tournament
CONMEBOL U20
CONMEBOL U17
South American Youth Games
CONMEBOL Copa America Femenina
South American Women's Games
CONMEBOL U20 Femenino
CONMEBOL U17 Femenino
Concacaf Gold Cup
Concacaf Gold Cup Qualification
Concacaf World Cup Qualifiers
Concacaf Nations League
Concacaf Nations League Qualification
Copa Centroamericana
Caribbean Cup
Caribbean Cup Qualification
Concacaf Confederations Cup Play-off
Olympic Qualifying Concacaf
CA Games
Concacaf U20
Concacaf U20 Qualification
Concacaf U17
Concacaf U17 Qualification
Concacaf Women's World Cup Qualifiers
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
Concacaf Women's U20
Concacaf Women's U20 Qualification
Concacaf Women's U17
Concacaf Women's U17 Qualification
Concacaf Nations Cup
Concacaf Women’s Olympic Qualifying
Copa America Qualification
Pre-Concacaf Championships
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
Európa-bajnokság
Európa-bajnokság selejtező
UEFA World Cup Qualifiers
UEFA Nations League
Baltic Cup
UEFA U21 Championship
UEFA U21 Championship Qualification
UEFA U19 Championship
UEFA U19 Championship Qualification
UEFA U17 Championship
UEFA U17 Championship Qualification
U20 Elite League
Lobanovsky Memorial U21
UEFA Women's Championship
UEFA Women's Championship Qualification
Women's WC Qualification Europe
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
UEFA U19 Championship Women
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA U17 Championship Women
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Latvian Federation Cup
Torneio Internacional Algarve U17
Centenary Shield U18 Schoolboys
Nations Cup
OFC Nations Cup
OFC World Cup Qualifiers
Pacific Games
Olympic Qualifying Oceania
OFC U20 Championship
OFC U19 Championship
OFC U19 Championship Qualification
OFC U16 Championship
OFC U16 Championship Qualification
Women's WC Qualification Oceania
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
OFC U17 Championship
Világbajnokság
FIFA Confederations Cup
Olympics
WC Qualification Intercontinental Play-offs
Olympics Intercontinental Play-offs
Barátságos meccsek
Non-FIFA Friendlies
Arab Cup
Arab Cup Qualification
Pan Arab Games
CONMEBOL/UEFA Finalissima
Kirin Cup
China Cup
Arnold Clark Cup
Intercontinental Cup
King's Cup
FIFA U20 World Cup
FIFA U17 World Cup
U23 National Team Friendlies
U22 National Team Friendlies
U21 National Team Friendlies
U20 National Team Friendlies
U19 National Team Friendlies
U18 National Team Friendlies
U17 National Team Friendlies
U16 National Team Friendlies
U15 National Team Friendlies
Tournoi Maurice Revello
COTIF Tournament
Mediterranean Games
Pan American Games
Islamic Solidarity Games
CAC Games
Granatkin Memorial
Tournoi U20 4 Nations
U20 Arab Championship
U17 Arab Championship
Bolivarian Games Men
FIFA Women's World Cup
Olympics Women
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Friendlies Women
Algarve Cup
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
FIFA U20 Women's World Cup
FIFA U17 Women's World Cup
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Bangabandhu Gold Cup
Yongchuan Tournament
Portimonense vs. Porto
1 - 5
Összegzés
Eredmények
Kommentár
Barcelona II vs. Santfeliuenc
Rot-Weiß Oberhausen vs. Stuttgarter Kickers
Lokomotive Leipzig vs. Queens Park Rangers
Weiche Flensburg vs. Holstein Kiel
Viktoria Berlin vs. Lübeck
Brechin City vs. Aberdeen
Erzgebirge Aue vs. Antalyaspor
Udinese vs. Kayserispor
Alanyaspor vs. Al Ahli
Brescia vs. Hapoel Haifa
Oosterwijk vs. Westerlo
RW Walhain vs. Sporting Charleroi
Real Forte Querceta vs. Empoli
Rizespor vs. Bohemians 1905
Sivasspor vs. Sumqayıt
Sambenedettese vs. Salernitana
Vitória Guimarães vs. Porto
AZ II vs. Ajax II
Hapoel Tel Aviv vs. Omonia Nicosia
Sereď vs. Trabzonspor
Rocester vs. Burton Albion
North Ferriby United vs. Halifax Town
Auxerre vs. Paris FC
Perth vs. Perth Glory
Alanyaspor vs. Asteras Tripolis
Lanús vs. Talleres Córdoba Res.
Benevento vs. Al Hilal
Pescara vs. Teramo
Vitesse vs. Aston Villa
Benrath vs. Fortuna Düsseldorf
Brescia vs. Giana Erminio
Kustošija vs. Inter Zaprešić
Zalaegerszeg vs. Varaždin
Südtirol vs. Bursaspor
Austria Wien vs. Fach-Donaufeld
Heidenheim vs. Göppinger SV
Tubize vs. Sporting Charleroi
Heracles vs. Granada
De Graafschap vs. Almere City
Mattersburg vs. Ostbahn XI
Arminia Bielefeld vs. Aston Villa
Cholet vs. Les Herbiers
Emmen vs. Plymouth Argyle
Moreirense vs. União Madeira
Barakaldo vs. Sporting Gijón
Celta de Vigo II vs. Cultural Leonesa
Sivasspor vs. Adanaspor
NAC Breda vs. Sparta Rotterdam
Shrewsbury Town vs. Cardiff City
Real Valladolid vs. Beşiktaş
Compostela vs. Lugo
L'Escala vs. Barcelona II
Peterborough United vs. Wolverhampton Wanderers
Rochdale vs. Barnsley
Colchester United vs. Ipswich Town
Grimsby Town vs. Blackburn Rovers
Macclesfield Town vs. Crewe Alexandra
Salford City vs. Bury
Fylde vs. Morecambe
Tranmere Rovers vs. Fleetwood Town
Linares Deportivo vs. Córdoba
Milton Keynes Dons vs. Brentford
Northampton Town vs. Derby County
Stockport County vs. Bolton Wanderers
Charlton Athletic vs. Norwich City
Stevenage vs. Millwall
Cheltenham Town vs. Bristol City
Chesterfield vs. Rotherham United
Braintree Town vs. Barnet
Yeovil Town vs. Bristol Rovers
Woking vs. Cambridge United
Wycombe Wanderers vs. AFC Wimbledon
Chorley vs. Blackpool
Altrincham vs. Wrexham
Dartford vs. Bromley
Lancaster City vs. Barrow
Belgrano vs. Racing Córdoba
Huracán vs. Claypole
Vélez Sarsfield vs. Talleres Remedios
Independiente vs. Villa San Carlos
Colón vs. Arsenal
River Plate vs. Orlando City
Belgrano vs. Racing Club
Cremonese vs. Sampdoria
Xanthi vs. Apollon Smirnis
Al Ahli vs. Al Ain
Ethnikos Achna vs. Olympiakos Nicosia
Slovan Liberec vs. Turnov
Göztepe vs. Al Sadd
CS Sfaxien vs. Bizertin
Akhisarspor vs. Szombathelyi Haladás
Ankaran Hrvatini vs. Kardemir Karabükspor
Lorca vs. Valencia II
Žilina vs. Trabzonspor
Almería vs. Sevilla II
Lierse vs. NEC
FC Lebbeke vs. Dender
Getxo vs. Athletic Club II
Dessel Sport vs. Westerlo
Burgos vs. Alcorcón
Cádiz vs. Mar Menor
Toledo vs. Rayo Majadahonda
Olimpo vs. Liniers
Scunthorpe United vs. Sunderland
Doncaster Rovers vs. Sheffield Wednesday
UD Logroñés vs. Real Zaragoza
Gateshead vs. Darlington
North Ferriby United vs. Rotherham United
Espanyol II vs. Badalona
Ponferradina vs. Real Oviedo
Kidderminster Harriers vs. Birmingham City
Hemel Hempstead Town vs. Cambridge United
Bognor Regis Town vs. Crawley Town
Bath City vs. Bristol Rovers
Sporting CP vs. Vitória Guimarães
Marino vs. Tenerife
La Roda vs. Albacete
Konyaspor vs. Al Ahli
Granada vs. Gençlerbirliği
Al Fayha vs. Asteras Tripolis
Oudenaarde vs. KRC Gent
Real Valladolid vs. El Ejido
Birkirkara vs. Hamrun Spartans
Oldham Athletic vs. Girona
Arnold Town vs. Burton Albion
Newry City vs. Linfield
Portimonense vs. Porto
Temperley vs. Dock Sud
Ajax vs. Hull City
Lanús vs. Belgrano
River Plate vs. Institute
Real Sociedad II vs. Pau
Brescia vs. Ciserano
Mattersburg vs. Krems
Spezia vs. Savona
Volendam vs. PEC Zwolle
De Graafschap vs. Heracles
Niederleis vs. Austria Wien
Olot vs. Gimnàstic Tarragona
Fortuna Sittard vs. Al Jazira
Whitby Town vs. AZ II
Cardiff City vs. Portsmouth
Lorca vs. FC Cartagena
Cardiff City vs. Livingston
Chaves vs. Boavista
Fleetwood Town vs. Preston North End
Tranmere Rovers vs. Bury
Aldershot Town vs. AFC Wimbledon
Eastleigh vs. Sheffield United
Bristol City vs. Twente
Sutton United vs. Norwich City
Whitby Town vs. AZ
Carlisle United vs. Blackburn Rovers
Sporting Braga II vs. Montalegre
Gimnasia La Plata vs. Villa San Carlos
Telstar vs. Achilles '29
San Lorenzo vs. Wanderers
Tigre vs. Claypole
Talleres de Córdoba vs. Newell's Old Boys
Go Ahead Eagles vs. Westerlo
Vélez Sarsfield vs. Banfield
Olimpo vs. Sansinena
Belgrano vs. Sportivo Desamparados
Independiente vs. Tristán Suárez
Charlton Athletic vs. Ipswich Town
Shrewsbury Town vs. Burton Albion
Rotherham United vs. Barnsley
Groningen vs. Emmen
Leeds United vs. Oxford United
Sunderland vs. Celtic
Reading vs. Vitesse
Millwall vs. Granada
Chester vs. Port Vale
Chesterfield vs. Doncaster Rovers
Crawley Town vs. Portsmouth
Ebbsfleet United vs. AFC Wimbledon
Grimsby Town vs. Wigan Athletic
Macclesfield Town vs. Blackpool
Morecambe vs. Rochdale
York City vs. Notts County
Halifax Town vs. Bradford City
Luton Town vs. Scunthorpe United
Lincoln City vs. Walsall
NAC Breda vs. Excelsior
Anagennisi Deryneia vs. Ermis
Doxa vs. Olympiakos Nicosia
Panaitolikos vs. Atromitos
Cagliari vs. Olbia
OH Leuven vs. Dender
AZ vs. Cambuur
Radomlje vs. Puskás
Cesena vs. Fano
Sporting Gijón vs. Ponferradina
Lierse vs. Roda JC
Burgos vs. Rayo Majadahonda
UCAM Murcia vs. Valencia II
Rayo Vallecano vs. Alcorcón
Osasuna II vs. Ebro
Excelsior Virton vs. Tubize
Oudenaarde vs. Harelbeke
Mirandés vs. Real Zaragoza
Union Saint-Gilloise vs. RKC Waalwijk
Córdoba vs. Almería
Real Betis vs. Real Valladolid
Real Valladolid II vs. Unión Adarve
Lorca Deportiva vs. Cádiz
Barakaldo vs. Racing Santander
Gimnástica Segoviana vs. Atlético Madrid II
Cultural Leonesa vs. Real Oviedo
Sevilla II vs. Recreativo Huelva
Boca Juniors vs. Nacional
Sporting Gijón II vs. Unión Adarve
Kristiansund vs. Molde
Sheffield Wednesday vs. Rangers
IF Fram vs. Sandefjord
Pro Vercelli vs. Cuneo
Shelbourne vs. Cliftonville
Lumezzane vs. Brescia
Nea Salamis vs. Alki Oroklini
Al Duhail vs. Kayserispor
Trabzonspor vs. Heerenveen
Racing Ferrol vs. Lugo
Pro Vercelli vs. Casale
Világ
Club Friendlies
2017
Club Friendlies 1
Club Friendlies 3
Club Friendlies 2
Világbajnokság
FIFA Confederations Cup
Olympics
WC Qualification Intercontinental Play-offs
Olympics Intercontinental Play-offs
Barátságos meccsek
Non-FIFA Friendlies
Arab Cup
Arab Cup Qualification
Pan Arab Games
CONMEBOL/UEFA Finalissima
Kirin Cup
China Cup
Arnold Clark Cup
FIFA Club World Cup
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Club Friendlies
Hybrid Friendlies
Other Competition Matches
Arab Club Champions Cup
Arena Cup
Medulin Cup
Audi Cup
Copa EuroAmericana
Emirates Cup
Sydney Super Cup
Queensland Champions Cup
Florida Cup
Inter Continental Cup
International Champions Cup
Istria Winter Cup
J.League Asia Challenge
J.League World Challenge
MLS All-Star
A-Leagues All Stars Men
A-Leagues All Stars Women
Pan-Pacific Championship
Premier League Asia Trophy
Premier League Summer Series
Supercopa Euroamericana
J.League Cup / Copa Sudamericana Championship
The Atlantic Cup
Trofeo Joan Gamper
Winter Cup
World Pro Soccer Classic
Intercontinental Cup
Olympics Intercontinental Play-offs Women
King's Cup
Lunar New Year Cup
FIFA U20 World Cup
FIFA U17 World Cup
U23 National Team Friendlies
U22 National Team Friendlies
U21 National Team Friendlies
U20 National Team Friendlies
U19 National Team Friendlies
U18 National Team Friendlies
U17 National Team Friendlies
U16 National Team Friendlies
U15 National Team Friendlies
Tournoi Maurice Revello
COTIF Tournament
Mediterranean Games
Pan American Games
Islamic Solidarity Games
CAC Games
Copa Mitad del Mundo
Granatkin Memorial
Tournoi U20 4 Nations
U20 Arab Championship
U17 Arab Championship
Bolivarian Games Men
U23 Club Friendlies
U21 Club Friendlies
U20 Club Friendlies
U19 Club Friendlies
U18 Club Friendlies
U17 Club Friendlies
U16 Club Friendlies
U15 Club Friendlies
U20 Intercontinental Cup
Youth Viareggio Cup
Other Competition Matches Youth
FIFA Women's World Cup
Olympics Women
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Friendlies Women
Algarve Cup
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
KAIF Trophy
Istria Women's Cup
Kubanskaya Vesna U19
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Club Friendlies Women
Trofeo Ramon de Carranza
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
FIFA U20 Women's World Cup
FIFA U17 Women's World Cup
Youth Friendlies Women
U21 National Team Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Copa RS U20
Youth Club Friendlies
Other Competition Matches Women
Yongchuan Tournament
Aphrodite Cup
Women's International Champions Cup
Bangabandhu Gold Cup
Copa Ibérica
ICC Futures Boys
ICC Futures Girls
Alkass International Cup
INFO
Portimonense
D
D
W
L
L
FT
1 - 5
Porto
W
W
D
L
W
27/07/2017
Club Friendlies
KO
21:30
Excitement Index
General Game Stats Chart
Portimonense mérkőzései
Mérkőzés:
Mind
Primeira Liga
Taça de Portugal
Taça da Liga
Megmutat:
Mind
Hazai pályán
Idegenben
« előző
következő »
Dátum
Mérkőzés
Outcome
Home team
Score/Time
Away team
15/03/24
PRL
Estoril
1 - 0
Portimonense
View events
01/04/24
PRL
Portimonense
3 - 5
Sporting Braga
View events
07/04/24
PRL
Chaves
2 - 3
Portimonense
View events
14/04/24
PRL
Portimonense
2 - 2
Casa Pia
View events
21/04/24
PRL
Famalicão
2 - 2
Portimonense
View events
28/04/24
PRL
Portimonense
16 : 30
Moreirense
04/05/24
PRL
Sporting CP
19 : 00
Portimonense
11/05/24
PRL
Portimonense
16 : 30
Rio Ave
19/05/24
PRL
Farense
-
Portimonense
Porto mérkőzései
Mérkőzés:
Mind
Primeira Liga
Taça de Portugal
Taça da Liga
Super Cup
Bajnokok Ligája
Megmutat:
Mind
Hazai pályán
Idegenben
« előző
következő »
Dátum
Mérkőzés
Outcome
Home team
Score/Time
Away team
03/04/24
TDP
Vitória Guimarães
0 - 1
Porto
View events
07/04/24
PRL
Porto
1 - 2
Vitória Guimarães
View events
13/04/24
PRL
Porto
2 - 2
Famalicão
View events
17/04/24
TDP
Porto
3 - 1
Vitória Guimarães
View events
21/04/24
PRL
Casa Pia
1 - 2
Porto
View events
28/04/24
PRL
Porto
21 : 30
Sporting CP
04/05/24
PRL
Chaves
21 : 30
Porto
12/05/24
PRL
Porto
21 : 30
Boavista
19/05/24
PRL
Sporting Braga
-
Porto
26/05/24
TDP
Porto
18 : 15
Sporting CP
Primeira Liga Tabella
#
Csapat
LM
KÜ
P
14
Estoril
30
-7
30
15
Estrela
30
-14
29
16
Portimonense
30
-30
28
17
Chaves
30
-32
23
18
Vizela
30
-33
21
Primeira Liga Tabella
#
Csapat
LM
KÜ
P
1
Sporting CP
30
+60
80
2
Benfica
30
+44
73
3
Porto
30
+31
62
4
Sporting Braga
30
+22
62
5
Vitória Guimarães
30
+13
57
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.